שי כהן מפעל כביסה
 נועד לשרת את תושבי מודיעין והסביבה. המכבסה ממקומת באיזור התעשייה שילת, גישה נוחה עם הרכב עד פתח המכבסה. שירות מקצועי ללקחות פרטיים ומוסדיים, שירותי מעגלה למפות, יכולת עמידה בכמויות גדולות של כביסה בזמן  קצר. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.גם בוואטסאפ 
        
08-9744402   050-9034034
                            בברכה, שי כהן.


מאמר
עמוד מאמרים
איך לבחור מגהץ
מגהץ הוא מסוג המכשירים שנמצאים כמעט בכל בית. בבתים מסוימים הוא פועל באינטנסיביות רבה, ובאחרים הוא נשלף לעתים רחוקות לגיהוץ מזדמן והכרחי בלבד. אם אתן משתייכות לקבוצה האחרונה, מגהץ אדים פשוט יספק אתכן, אבל אם גיהוץ הוא חלק שגרתי מהמשימות בבית, תצטרכו לשקול בכובד ראש את סוג המגהץ ואת תכונותיו

>> בוודאי תעדיפו לשלוח את הבגדים שלכן לניקוי ולקבל אותם חזרה כשהם נקיים, ובעיקר – מגוהצים למשעי. אבל לפעמים אין מנוס אלא לשלוח יד אל המגהץ בבית ולהתחיל לעבוד. וכשזה קורה, רצוי שתחזיקו במגהץ שמתאים לצרכים שלכן.

מגהץ אדים או קיטור? לשימושים מזדמנים ולגיהוץ של פריטים לא גדולים יספיק מגהץ אדים. אם אתן מרבות לגהץ ואם הפריטים כוללים אריגים עבים או גסים ופריטים גדולים יהיה לכן קל, נוח ומהיר יותר להשתמש במגהץ קיטור.

הספק: מומלץ לבחור במגהץ בהספק של 2000 ואט ויותר. אם אינכן מרבות לגהץ, ופריטי הגיהוץ שלכן קטנים ודקים יחסית – תוכלו לבחור במגהץ בעל הספק נמוך יותר.

תפוקת אדים: תפוקת האדים במגהצי האדים נעה בין 15 ל- 100 גרם בדקה, ובמגהצי הקיטור התפוקה מגיעה ל-250 גרם בדקה. אם הפריטים שאתן מגהציות מתאפיינים בקמטים רבים וקשים, ואם הבד עצמו עבה וגס – רצוי לבחור במגהץ בעל תפוקת אדים גבוהה.

וסת אדים במגהץ קיטור: במרבית מגהצי הקיטור יש וסת שמאפשר למשתמש לשלוט על כמות האדים בהתאם לסוג האריג המגוהץ. זוהי תכונה חשובה ומומלץ מאוד לבחור מגהץ שכולל אותה.

לחץ אדים במגהץ קיטור: מומלץ לבחור במגהץ עם לחץ של 4 בר ויותר, בהתאם לסוג הבדים ולמידת הקימוט שלהם.

מכל מים: בחלק מהדגמים של מגהצי הקיטור מכל המים ניתן לשליפה. מכל כזה מקל על מילוי מים וכן מאפשר להמשיך לעבוד עם המגהץ ברציפות.

מנגנון כיבוי עצמי: מנגנון בטיחות שמפסיק את פעולת המגהץ כאשר הוא לא בשימוש במשך זמן מסוים.

שימו לב: יש דגמים שהם מעין הכלאה בין מגהץ אדים למגהץ קיטור, בהם מכל המים נפרד אך אינו מחמם את המים – המים עוברים למגהץ ומחוממים שם. מגהץ כזה פחות יעיל ממגהץ קיטור של ממש.