שי כהן מפעל כביסה
 נועד לשרת את תושבי מודיעין והסביבה. המכבסה ממקומת באיזור התעשייה שילת, גישה נוחה עם הרכב עד פתח המכבסה. שירות מקצועי ללקחות פרטיים ומוסדיים, שירותי מעגלה למפות, יכולת עמידה בכמויות גדולות של כביסה בזמן  קצר. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.גם בוואטסאפ 
        
08-9744402   050-9034034
                            בברכה, שי כהן.


מאמר 3 מכבסה מודיעין שילת

"מכבסה מודיעין"גיהוץ, ניקוי יבש,כביסה, מכבסה, ניקוי שטיחים, ניקוי וילונות,השכרת מפות,מודיעין,מכבסה,גיהוץ,ניקוי יבש,גיהוץ מודיעין,גיהוץ שילת,גיהוץ חשמונאים,גיהוץ חשמונאים,כביסה מודיעין,גיהוץ מודיעין,גיהוץ מודיעין,גיהוץ מודיעין,

"מכבסה מודיעין"מכבסה בשילת גיהוץ ניקוי יבש במודיעין כביסה בקרית ספר גיהוץ ב חשמונאים כביסה ב לפיד גיהוץ ל כפר האורנים

+מכבסה מודיעין+
ניקוי הבגדים היא משימה חשובה ולעיתים מורכבת. איך מסירים את כל הכתמים, איך גורמים לבגדים להישאר רכים, ומעל לכל - איזה ריח הם יקבלו לאחר שכל התהליך יסתיים הן רק חלק מהשאלות שעליהן חושבות החברות המסחריות ומשקיעות כמות עצומה של כוח אדם וכסף. התוצאה מגיעה אלינו, למדפים בחנויות, ואנו בדקנו את המוצרים החדשים בתחום.

+מכבסה מודיעין+מכבסה שילת+

אבקות כביסה
טייד אבסולוט של טייד
המוצר נועד לשמור על הלובן של הבגדים הלבנים, במיוחד באזור הצווארון והשרוולים. שיטת הפעולה שלו מורכבת: בזמן הכביסה משחררת אבקת הכביסה חומר מיוחד, החודר לסיבי הבד המזעריים ונצמד אליהם. לאחר שתלבשו את הבגדים, אותו חומר יימנע מלכלוך להיצמד יתר על המידה לבגד, ובכך יקל על הסרתו בפעם הבאה. כל זה אמור לעבוד על לכלוך דוגמת צבעי ציור, בוץ וחלודה.
דבר הנסיין: ניסינו את האבקה במשך מספר שבועות, ואכן נרשמה הסרה קלה יותר של כתמים מסוגים שונים.
המחיר: 19-75 ש"ח ל-1.25-6 ק"ג. להשיג ברשתות השיווק.
+מכבסה מודיעין++מכבסה שילת+

אריאל complete 7 של אריאל
אבקת הכביסה הזו נעזרת ב-7 טכנולוגיות שנועדו לשמור על בגדים נקיים. כמו המוצר הקודם, גם מוצר זה מכיל חומרים הנצמדים לסיבי הבד במקום הלכלוך, ומקלים על הסרתו בכביסה הבאה. בנוסף, המוצר מאפשר להסיר כתמים גם בכביסה של 30 מעלות.
דבר הנסיין: האבקה אכן עשתה עבודה טובה, הן בטמפרטורות נמוכות והן בהסרה של מגוון כתמים. היו בגדים מעטים שדרשו כביסה נוספת, לעתים עם חומר מיוחד לכתמים.
המחיר: 23-43 ש"ח ל-1.25-2.5 ק"ג. להשיג ברשתות השיווק ובנקודות המכירה.

פרסיל ג'ל XXL 5 ליטר של הנקל סוד
לטובת המשפחות מרובות הילדים ובכלל, השיקה החברה את פרסיל ג'ל XXL 5 ליטר. מדובר באותו ג'ל הכביסה המרוכז והאיכותי של החברה, אלא שהפעם הוא מגיע במכל ענק המכיל 5 ליטר. המכל אמור להספיק להתאים ל-100 כביסות, ובפקק יש משפך נוח לשימוש. רק זכרו: להרים 5 ליטר בכל פעם אינו דבר קל, כך שרצוי למקם את המכל על מדף גבוה ולא הרצפה.
המחיר: 50 ש"ח. להשיג ברשתות נבחרות.


מימין: אבקת כביסה של טייד, ג'ל לכביסה של פרסיל ואבקת כביסה של אריאל

מרככי כביסה
מרככי כביסה של לנור
מותג המוכר במדינות רבות בעולם שהגיע לארץ לאחרונה. כיאה לרוח החיסכון האקולוגי של ימינו, סדרת המרככים – הכוללת 7 ניחוחות שונים – מגיעה בצורה מרוכזת, כך שפחות מקום נתפס על המדף ופחות אריזה נשלחת למחזור או לזבל (המזהם את הסביבה).
דבר הנסיין: טכנולוגיה מיוחדת מבטיחה לשחרר את הניחוח בהדרגתיות, אך פעולה כזו לא הורגשה. עם זאת, מיד לאחר הכביסה קיבלו הבגדים ניחוח נעים במיוחד, שנותר גם לאחר הייבוש.
המחיר: 20 ש"ח לליטר. להשיג ברשתות השיווק.

סוד קריסטל של הנקל סוד
לאחר ההשקה המוצלחת של המוצר במדינות שונות בעולם, מביאה אותו חברת הנקל העולמית גם לישראל. המוצר מציע חדשנות בתחום המרככים: במקום נוזל או ג'ל, יש להכניס גבישים קטנים של חומר ישירות למכונה (ולא לתא ייעודי במכונת הכביסה). המוצר מגיע בשלושה ניחוחות.
דבר הנסיין: אחרי שמתרגלים למינונים הנכונים, המוצר מספק לבגדים ריכוך וניחוח נעים במיוחד. עם זאת, התוצאות אינן שונות בצורה מהותית מהמרככים הוותיקים של סוד. החברה מבטיחה שהמוצר מונע חשמל סטטי וכך מקל על פעולת הגיהוץ, אך אנו לא נתקלנו בבעיה כזו בכל שנות הגיהוץ המרובות שלנו, כך שהתקשינו לבדוק את הסוגיה.
המחיר: 23 ש"ח. להשיג ברשתות השיווק.

סוד MAX- Baby Sensitive של הנקל סוד
מרכך הכביסה הזה מיועד לבגדי תינוקות, ומומלץ גם לבעלי עור עדין. מה שהופך אותו לכזה הוא שינוי בהרכב החומרים, ההופך את המוצר למתאים יותר לבעלי עור רגיש.
דבר הנסיין: הבגדים הפכו לרכים ומבושמים ואכן התאימו לעורם של הזאטוטים.
המחיר: 24 ש"ח לליטר. להשיג ברשתות השיווק.  


מימין: בדין extra, מרכך כביסה של לנור, מבשם בדים של SPRING, סוד MAX-Baby Sensitive

בדין extra בניחוח פרחי אביב של בדין
הניחוח הזה יצא לשוק לרגל האביב, אך הוא אידיאלי גם לקיץ. היצרן מבטיח שכך מריחים פרחי אביב, אך יש להודות כי רכיבי הניקוי שבמוצר זה, כמו באחרים, יוצרים הבדלים משמעותיים בין הניחוח של המוצר לבין ריחם האמתי של פרחי האביב. עם זאת, הניחוח נעים ופעולת הריכוך טובה.
המחיר: כ-21 ש"ח לליטר. להשיג בנקודות המכירה.

מבשמי בדים של SPRING
מבשמי הבדים מיועדים לכל סוגי הבדים, החל מריפוד וכלה בבגדים. הם יעשו את מה שמרככי הכבידה לא יעשו – יספקו ניחוח מוצלח אשר מחזיק מעמד לאורך זמן. אפשר לבחור בין שלושה ניחוחות: פרחוני, מסק צרפתי או טבעי, המגיעים כל אחד בבקבוק נוח להתזה.
המחיר: 38-45 ש"ח ל-350 מ"ל. להשיג בביתילי, איידי דיזיין, בחנויות מובחרות ובחנות המפעל, הרימון 21, אבן יהודה.